Přívěs

Poznámky k pronájmu

Při zapůjčení se skládá vratná záloha 5 000,-Kč. Záloha je vratná při vrácení přívěsu. Záloha Vám bude vrácena v plné výši v případě nepoškození půjčeného přívěsu.

Přívěs univerzální

Přívěsy řady T550 - T800A (N1) jsou nebrzděné přívěsy s celkovou hmotností 750 kg. Více variant ložných ploch. Provedení s "V" ojí, 13" kola, bočnice z protiskluzové voděodolné překližky 15mm vč. podlahy, samonosný celosvařený rám, žárově zinkovaný. Po celém obvodu rámu jsou úchyty na kurtování.

Přívěs Atlas

Ložná plocha 3320x1700x350 mm. Třístranné sklápění korby, odnímatelné sklopné hliníkové bočnice 350 mm. Celosvařený spodní a horní rám. Provedení s "V" ojí, 13" nebo 14" kola, 13pólová elektroinstalace. Podlaha je vyrobená z voděodolné překližky o síle 15 mm a lze ji pokrýt Zn plechem proti oděru. Ruční nebo elektrické ovládání hydrauliky. Zadní čelo otevítrací nebo kyvadlové. V podlaze přívěsu je M-profil s 8 kusy kotvících "U" třmenů, standardně jsou přívěsy řady Atlas vybaveny opěrným kolečkem s držákem, zakládacími klíny a zadním LED osvětlením AGADOS SMART. Součástí přívěsu je koryto pro uložení nájezdů pod ložnou plochu.

Ceník

Přívěs velký a malý